Tetka Tczew - Twoja lokalna telewizja!

Strefa bezpieczeństwa w autobusach

W związku z koronawirusem, komunikacja miejska w Tczewie wprowadziła pewne zmiany i ograniczenia, o których informuje dyrektor Zakładu Usług Komunalnych.

Od poniedziałku, 16 marca komunikacja miejska w Tczewie funkcjonuje ze zmienionym rozkładem jazdy jednak w związku z koronawirusem, wprowadzone zostały też pewne inne ograniczenia.

Pasażerowie są wyrozumiali i aprobują wprowadzone zmiany w funkcjonowaniu transportu miejskiego – informuje dyrektor Przemysław Boleski.

Podobne wpisy

Nasz program na dziś:

  • 07:20 – Programy informacyjne TV Tetka

    Nasz Tczew - wiadomości lokalne (1733), Informator epidemiczny, Pogoda - prognoza na najbliższą dobę

  • 07:35 – Pytania do Prezydenta

    Prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki w naszym studiu odpowiada na pytania widzów TV TeTka i redaktora Krzysztofa Repińskiego (31 marca 2020 r.)

  • 07:55 – Miss i Mister Złotego Wieku 2011

    Z naszego archiwum. Impreza z udziałem tczewskich seniorów zorganizowana w CKiS przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej (20 stycznia 2011)

  • 09:20 – Programy informacyjne TV Tetka

    Nasz Tczew - wiadomości lokalne (1733), Informator epidemiczny, Pogoda - prognoza na najbliższą dobę

  • 09:35 – Zawody z pasją - szewc

    Cykliczny program o ginących, tradycyjnych lub nietypowych zawodach. W tym odcinku przyglądamy się pracy tczewskiego szewca Tomasza Wyki

  • 09:50 – Muzyczny Podwieczorek 2012

    Z archiwum TV TeTka. Klimatycznie na Zamkowej - koncert z udziałem tczewskich muzycznych talentów

  • 11:50 – Tczew na żywo

    Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

  • 12:20 – Programy informacyjne TV Tetka

    Nasz Tczew - wiadomości lokalne (1733), Informator epidemiczny, Pogoda - prognoza na najbliższą dobę

  • 12:35 – Pytania do Prezydenta

    Prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki w naszym studiu odpowiada na pytania widzów TV TeTka i redaktora Krzysztofa Repińskiego (31 marca 2020 r.)

  • 12:55 – Klasycznie dla Grzegorza Ciechowskiego

    Z naszego archiwum. Koncert w Centrum Kultury i Sztuki (2011)

  • 14:20 – Tczew na żywo

    Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

Radio Tczew 100,8 FM