Tetka Tczew - Twoja lokalna telewizja!

Zwycięzcy konkursu fotograficznego

W urzędzie miejskim wręczone zostały nagrody laureatom piątej edycji konkursu fotograficznego: „Cztery pory roku w Tczewie – KALENDARZ 2019”.

W holu urzędu miejskiego jest bardzo ciekawa wystawa zdjęć, które brały udział w konkursie fotograficznym „Cztery pory roku w Tczewie. Kalendarz 2019”. Można ją podziwiać do końca stycznia. Finaliści piątej edycji uwiecznili na zdjęciach różne zakątki Tczewa, budowle i wydarzenia. Wszystkie są bardzo ciekawe i warte obejrzenia. Inscenizacja Bitwy o Tczew z 1807 roku dla Małgorzaty Małkiewicz, zwyciężczyni konkursu była wspaniałym tematem do sfotografowania.

Małgorzata Małkiewicz przyznała, że fotografowanie jest jej wielką pasją. Zdobycie pierwszego miejsca w konkursie jest z pewnością bardzo motywujące czy spróbuje swych sił w kolejnym?

Drugie miejsce przyznano Krzysztofowi Małkiewiczowi za zdjęcie mostu tczewskiego o zachodzie słońca, zaś trzecie przypadło Justynie Dubieli za zimę na Piotrowie.
Pierwszym trzem laureatom wręczono nagrody finansowe w wysokości: dwóch tysięcy, tysiąca i pięciuset złotych. Ich zdjęcia znalazły się w kalendarzu miejskim na 2019 rok podobnie jak wyróżnione przez komisję prace innych autorów: Artura Łobockiego, Katarzyny Świątek, Zbigniewa Fryzy i Grzegorza Chojnowskiego.

Podobne wpisy

Nasz program na dziś:

 • 17:20 – Przegląd Tygodnia

  Najważniejsze wydarzenia tygodnia w pigułce - wybrane materiały z ostatnich magazynów Nasz Tczew

 • 17:40 – XX Powiatowy Turniej KGW

  Z archiwum TeTki. Turniej Kół Gospodyń Wiejskich z 2016 r.

 • 18:00 – Msza Święta

  PREMIERA! Msza święta odprawiona w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego (29 grudnia, godz. 12.30)

 • 19:00 – Przegląd Tygodnia

  Najważniejsze wydarzenia tygodnia w pigułce - wybrane materiały z ostatnich magazynów Nasz Tczew

 • 19:20 – Pytania do Prezydenta

  Wiceprezydent Tczewa Adam Burczyk w naszym studiu odpowiada na pytania widzów TV TeTka i redaktora Krzysztofa Repińskiego (21 stycznia 2020 r.)

 • 19:40 – Nie ma mowy! Odcinek 30

  Magazyn językowy. Sylwia Leszka podpowiada, jak radzić sobie z pułapkami polszczyzny - uświadamia i wyjaśnia (24 stycznia 2020)

 • 19:45 – Temat Tygodnia. BIO-odpady i obowiązkowa segregacja

  Rozmowa na temat obowiązkowej segregacji odpadów komunalnych oraz o zmianach, jakie zostały wprowadzone od stycznia 2020 roku, czyli o BIO-odpadach. Gośćmi Urszuli Niewiarowskiej są Adam Burczyk oraz Marcin Cejer (22 stycznia 2020 r.)

 • 20:20 – In Memoriam 2015. Konkurs

  X Ogólnopolski Konkurs Piosenek Grzegorza Ciechowskiego (cz. 1)

   

 • 21:30 – In Memoriam 2015. Konkurs

  X Ogólnopolski Konkurs Piosenek Grzegorza Ciechowskiego (cz. 2)

   

 • 22:40 – Tczew na żywo

  Bezpośredni przekaz z kamer w mieście

Radio Tczew 100,8 FM