Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

w urzędzie miejskim rozdano nagrody zwycięzcom konkursu „Cztery pory roku w Tczewie
Nasz Tczew

Zwycięzcy konkursu fotograficznego

W urzędzie miejskim wręczone zostały nagrody laureatom piątej edycji konkursu fotograficznego: „Cztery pory roku w Tczewie – KALENDARZ 2019”.

W holu urzędu miejskiego jest bardzo ciekawa wystawa zdjęć, które brały udział w konkursie fotograficznym „Cztery pory roku w Tczewie. Kalendarz 2019”. Można ją podziwiać do końca stycznia. Finaliści piątej edycji uwiecznili na zdjęciach różne zakątki Tczewa, budowle i wydarzenia. Wszystkie są bardzo ciekawe i warte obejrzenia. Inscenizacja Bitwy o Tczew z 1807 roku dla Małgorzaty Małkiewicz, zwyciężczyni konkursu była wspaniałym tematem do sfotografowania.

Małgorzata Małkiewicz przyznała, że fotografowanie jest jej wielką pasją. Zdobycie pierwszego miejsca w konkursie jest z pewnością bardzo motywujące czy spróbuje swych sił w kolejnym?

Drugie miejsce przyznano Krzysztofowi Małkiewiczowi za zdjęcie mostu tczewskiego o zachodzie słońca, zaś trzecie przypadło Justynie Dubieli za zimę na Piotrowie.
Pierwszym trzem laureatom wręczono nagrody finansowe w wysokości: dwóch tysięcy, tysiąca i pięciuset złotych. Ich zdjęcia znalazły się w kalendarzu miejskim na 2019 rok podobnie jak wyróżnione przez komisję prace innych autorów: Artura Łobockiego, Katarzyny Świątek, Zbigniewa Fryzy i Grzegorza Chojnowskiego.