Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

Aktorzy z planu filmowego "Futro z misia" odwiedzili schronisko dla bezdomnych zwierząt
Nasz Tczew

Aktorzy z wizytą w schronisku

Część ekipy filmowej, pracującej od ponad tygodnia w naszym mieście nad filmem „Futro z misia”, wybrała się z wizytą do tczewskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt przy ulicy Malinowskiej.

Takich gości podopieczni tczewskiego schroniska jeszcze nie mieli. W tczewskim schronisku pojawiła się ekipa filmowców, realizująca komedię gangsterską – „Futro z Misia”.
Co robili w schronisku dla bezdomnych zwierząt – aktorzy Michał Milowicz oraz Przemysław Sadowski z planu filmowego „Futro z misia”, do którego część zdjęć kręconych jest w Tczewie? Czyżby pierwotny scenariusz tej gangsterskiej komedii uległ zmianie? Na pierwszy rzut oka mogło to tak wyglądać, ale powód był równie miły co i zainteresowanie aktorów czworonogami a szczególnie spodobał im się pomysł utworzenia tam „Domu pogodnej starości dla psów”. Chcą tę akcję poprzeć i rozpropagować. „Staruszkowy Psi Raj” został ufundowany przez mieszkańców w zbiórce publicznej i jest miejscem dla psich seniorów, którzy mają problemy zdrowotne i wymagają szczególnej opieki. Zapewne była to miła i niespodziewana wizyta.

Joanna Sobaszkiewicz, kierownik schroniska nie kryła zadowolenia, że aktorzy znaleźli czas i odwiedzili poszkodowane losem zwierzęta.