Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

Dziennikarz Tetki nagrodzony
Nasz Tczew

Dziennikarz Tetki nagrodzony

W ubiegłym tygodniu w warszawskim Campusie Google’a odbyła się uroczysta Gala wieńcząca konkurs dziennikarski „Local e-Journalism Awards 2021”. W kategorii film/relacja wideo zwyciężył materiał filmowy z Fantasy Online Convention 1.0 zrealizowany w naszej telewizji przez Piotra Bunkowskiego.

Nasz redakcyjny kolega Piotr Bunkowski otrzymał pierwszą nagrodę w konkursie dziennikarskim „Local e-Journalism Awards 2021”, zorganizowanym przez Stowarzyszenie Mediów Lokalnych. Konkurs skierowany był wyłącznie do lokalnych mediów – rozgłośni, telewizji i portali internetowych. Piotr statuetkę zdobył w kategorii film/relacja video za materiał filmowy z Fantasy Online Convention 1.0.

Nagrody wręczane były 2 marca w warszawskim Campusie Google’a podczas uroczystej gali, którą poprowadziła Agnieszka Szydłowska z Newonce. Wydarzenie można było śledzić w internecie. Na konkurs wpłynęło kilkaset prac ocenianych przez jury, w składzie którego znaleźli się doświadczeni dziennikarze i wydawcy, m.in. z Polityki, Onet.pl, Google’a czy Roxy FM.

Wszystkich zwycięzców można znaleźć na stronie localpress.pl.