Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

toaleta
Nasz Tczew

Kosztowna naprawa szaletu

Miejska toaleta na ulicy Kardynała Wyszyńskiego ponownie została uszkodzona. Jej naprawą zajął się Zakład Usług Komunalnych.

Jedyna w Tczewie miejska wolnostojąca toaleta przy ulicy Kardynała Wyszyńskiego nie cieszy się należną popularnością niektórych osób – zważywszy, że znowu ją uszkodzono. Ten nowoczesny przybytek jest pod opieką Zakładu Usług Komunalnych, który – poza bieżącym utrzymywaniem – przez głupotę wandali musi go naprawić. Dziennie z toalety korzysta od kilku do kilkunastu osób. Latem – kiedy do Tczewa przyjeżdżają turyści – znacznie więcej. Niestety, toaleta stała się obiektem chuliganów, którzy ukradli pieniądze wrzucone przez jej użytkowników. Uszkodzony został mechanizm otwierający drzwi do szaletu.

Za głupotę innych zapłacimy my wszyscy i to niemałą kwotę. Pracownicy ZUK-u podczas naszej rozmowy z dyrektorem Przemysławem Boleskim zajęli się wymianą uszkodzonego wrzutnika monet i ponownie toaletę udostępnili tczewianom. Miejmy nadzieję, że tym razem będzie nam długo służyć.