Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

piknik górki
Nasz Tczew

Ostatnia wakacyjna Kultura w Sąsiedztwie na Górkach

To był już ostatni tegoroczny piknik rodzinny w ramach letniego cyklu „Kultura w sąsiedztwie”. Tym razem Centrum Kultury i Sztuki zaprosiło na skwer 750-lecia Tczewa na osiedlu Witosa.


Cykl „Kultura w sąsiedztwie” pokazuje ile w naszym mieście jest atrakcyjnych miejsc, gdzie można radośnie i aktywnie spędzić czas. Centrum Kultury i Sztuki pikniki w różnych lokalizacjach Tczewa organizuje od dwóch lat.


Dynamiczne zajęcia Zumby prowadzone przez Agatę Sowę bardzo spodobały się zwłaszcza dziewczętom. Młodsze dzieci szalały na dmuchańcach.

Były atrakcje dla dzieci, ale też dorośli mieli cos dla siebie. Na przykład koncert „Motylem Jestem, czyli najpiękniejsze piosenki Ireny Jarockiej” w wykonaniu Urszuli Lidwin. Zabrzmiały więc między innymi klimatyczne “Kawiarenki”

Na festynie sporym zainteresowaniem cieszyła się gra w Molkky, jaką na boisku prezentowali członkowie tczewskiego klubu Zagryfka. Skorzystaliśmy z okazji i zapytaliśmy jak poszło w Finlandii naszym tczewskim ekipom i jak wypadła reprezentacja Polski w turnieju narodów, w którym występował właśnie Mariusz Goeck.