Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

wrześniowe zapowiedź
Nasz Tczew

Przed nami wrześniowe handlowanie na Starówce

W najbliższą niedzielę na tczewskiej Starówce odbędzie się Wrzesniowe Targowisko. Organizator, czyli Fabryka Sztuk, do czwartku czeka na zgłoszenia osób, które chcą uczestniczyć w wydarzeniu w charakterze wystawcy.

Już po raz dziewiąty Fabryka Sztuk organizuje Wrześniowe Targowisko. To impreza, podczas której można handlować na tczewskiej Starówce przeróżnymi artykułami, głównie używanymi. Nie brakuje na niej staroci, antyków, elementów kolekcji ale też praktycznych i ozdobnych rękodzieł, jak również książek, płyt, zabawek, a nawet ubrań.

Jeszcze do 31 sierpnia można zgłaszać swój udział we wrześniowym targowisku w charakterze wystawcy. Już zgłosiło się ponad 160 handlowców, więc zapowiada się rekord frekwencji. W jaki sposób można dołączyć do tych, którzy w niedzielę 3 września będą mieć na tczewskiej Starówce swoje stoisko?

Tradycyjnie handlowaniu pod chmurką towarzyszyć będzie wiele atrakcji. Starówka będzie tego dnia kolorowa, pełna muzyki i zachęcająca – zwłaszcza dzieci – do aktywnej zabawy.