Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

Święty Mikołaj odwiedził przedszkola
Nasz Tczew

Święty Mikołaj odwiedził przedszkola

Jak co roku szóstego grudnia święty Mikołaj odwiedził domy mieszkańców Tczewa, przedszkola, a nawet redakcję Telewizji Tetka i Radia Tczew. Po południu wraz z prezydentem miasta zapalił światełka na choince pod Urzędem Miejskim.

Szóstego grudnia to bardzo pracowity dzień w życiu świętego Mikołaja. Tegoroczny maraton rozpoczął się wcześnie rano w redakcji Tetki i Radia Tczew, gdzie Mikołaj pozdrowił mieszkańców i złożył im życzenia. Następnie Państwowa Straż Pożarna zawiozła Mikołaja oraz towarzyszącą mu Śnieżynkę do tczewskich przedszkoli, ponieważ renifery w tym czasie odpoczywały.

Towarzyszyliśmy Mikołajowi w drodze do przedszkola Muszelka na osiedlu Staszica. Słowa świętego faktycznie się potwierdziły. Najmłodsi byli przeszczęśliwi, gdy zobaczyli brodatego gościa. Przygotowali dla niego muzyczną niespodziankę.

Popołudniu święty Mikołaj spotkał się z dziećmi pod Urzędem Miejskim, gdzie razem z prezydentem zapalił świąteczne światełka na wielkiej choince. Nie zabrakło słodkości oraz świątecznej muzyki. Mikołaj przekazał widzom Telewizji Tetka świąteczne przesłanie.