Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

Tczewianin walczy o życie
Nasz Tczew

Tczewianin walczy o życie. Trwa zbiórka

Dyrekcja Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Swarożynie apeluje do mieszkańców o pomoc w zbiórce środków na leczenie byłego wicedyrektora tej placówki, Andrzeja Murawskiego. 63-letni tczewianin choruje na nowotwór trzustki. Metoda leczenia, która nie jest refundowana przez NFZ, jest bardzo droga, dlatego w internecie została zorganizowana zbiórka pieniędzy.

W 2016 roku u Andrzeja Murawskiego zdiagnozowano nowotwór ogona trzustki. W zbiórce pieniędzy na leczenie postanowiła mu pomóc szkoła w Swarożynie, w której tczewianin pracował przez 36 lat. Wicedyrektor placówki wymienia kilka sposób, w jakich można pomóc panu Andrzejowi.

Zbiórkę fundacji Alivia można znaleźć >>TUTAJ<<. Do tej pory darczyńcy przekazali 20% potrzebnej kwoty. Zbiórka potrwa do końca lutego. Po więcej informacji odsyłamy na stronę Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Swarożynie >> klik!

AKTUALIZACJA (20.01.2020 r.)

Z przykrością informujemy, że były dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Swarożynie Andrzej Murawski zmarł w ostatni weekend.

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o zbiórce pieniędzy na jego leczenie. Tczewianin od kilku lat chorował na nowotwór trzustki. Organizatorzy zbiórki deklarują, że wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na rzecz innej potrzebującej osoby. Łącznie darczyńcy wpłacili w ramach internetowej zbiórki ponad 30 tysięcy zł. Redakcja Telewizji Tetka składa wyrazy najgłębszego współczucia rodzinie i najbliższym pana Andrzeja.