Nasz Tczew Sport

Tczewskie Sambory z ważnymi zwycięstwami

Piłkarki ręczne Sambora Tczew odniosły cenne zwycięstwo w Szczecinie nad Pogonią. Samborzanki pokonały wiceliderki pierwszej ligi. Ważny mecz wygrali także szczypiorniści Sambora, którzy w ramach II ligi pokonali AZS UKW Bydgoszcz i pozostali liderami rozgrywek.

Do przerwy samborzanki prowadziły jednym trafieniem. W drugiej połowie wypracowały czterobramkowe prowadzenie i do końcowej syreny kontrolowały mecz. Ostatecznie Samborzanki pokonały wiceliderki pierwszej ligi 30:26. Siedem bramek dla Sambora zdobyła Katarzyna Zduniak, po sześć Aleksandra Puckowska, Martyna Piskorowska i Wiktoria Łosiak. W sobotę 25 marca zespół Bartłomieja Peplińskiego rozegra w Tczewie ważne spotkanie z KS Kościerzyna.

Piłkarze ręczni Sambora rozgrywali w sobotę mecz na szczycie drugiej ligi. Podejmowali w Tczewie walczący o awans, trzeci zespół w tabeli, AZS UKW Bydgoszcz. Było to bardzo zacięte spotkanie.