Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

Puzyńska w MBP
Nasz Tczew

Widownia w MBP zauroczona autorką bestsellerów

W siedzibie głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tczewie odbyło się spotkanie autorskie z popularną pisarką, autorką powieści kryminalnych i thrillerów, Katarzyną Puzyńską.

Na spotkaniu sala konferencyjna imienia Jana Strelaua wypełniła się do ostatniego miejsca. Od 10 lat Katarzyna Puzyńska podbija rynek wydawniczy, nie tylko w Polsce. Jest autorką bestsellerowych kryminałów i książek o pracy policji, jak i thrillerów czy fantastyki, które przyciągają czytelników spragnionych mocnych wrażeń.

W swoje książki pisarka wplata również motywy słowiańskie (seria Grodzisko), kryminały z wątkiem obyczajowym i psychologicznym (seria o Lipowie). Cykl Policjanci ukazuje różne oblicza pracy tej służby. Jej książki tłumaczone są na wiele języków i czytane na całym świecie, niektóre doczekały się również ekranizacji.

Podczas spotkania pisarka głównie odpowiadała na pytania żywiołowo reagującej publiczności. Puzyńska wchodziła w interakcje z czytelnikami, była zachęta do mówienia naszego „jo” oraz wspólne zdjęcia i wpisy z autografami w książkach.