Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

Wybory miss i mistera złotego wieku
Nasz Tczew

Wybory Miss i Mistera Złotego Wieku

Kabaretowe popisy tczewskich seniorów.

W Centrum Kultury i Sztuki odbyła się dwunasta edycja Wyborów Miss i Mistera Złotego Wieku. Impreza z udziałem aktywnych seniorów trwała blisko cztery godziny.

Wybory Miss i Mistera Złotego Wieku to impreza wyjątkowa. Wszyscy – organizatorzy, uczestnicy i widzowie wiedzą, że piękno i uroda schodzą na dalszy plan, a najważniejsze są dobra zabawa i pokazanie pozytywnych wartości życia. Ta impreza jest manifestacją aktywności seniorów. Przypomnijmy, ze na scenie rywalizują panie i panowie w wieku 65 lat plus. W wypełnionej po brzegi publicznością sali widowiskowej prezentowało się dziewięcioro bohaterów – w tej edycji przedstawiali swoje talenty w formule kabaretu. Byli nieskrępowani, pełni życia i radości. Widzowie ich poczynania nagradzali gorącymi oklaskami, często entuzjastycznymi okrzykami. Publiczność aktywnie brała też udział w zabawie. Wybory otworzył wiceprezydent Tczewa Adam Urban. Imprezę poprowadzili Jolanta Jank i Piotr Weintz, którzy przygotowali też uczestników wyborów do prezentacji. Organizatorem przedsięwzięcia jest Zarząd Miejski Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Tczewie.

Główne tytuły miss i mistera jurorzy przyznali Danucie Szymkowicz oraz Antoniemu Lewandowskiemu. Każdy z występujących w wyborach uczestników został uhonorowany i otrzymał atrakcyjne nagrody. Jury decydowało o przyznaniu tytułów Miss czy mister dobrego humoru, radości, wigoru czy złotego uśmiechu. Galę wyborów uświetniła swoimi występami gwiazda wieczoru Krystyna Giżowska.