Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

karawana Kociewie
Nasz Tczew

Kociewska karawana ruszyła w Polskę

Karawana z Kociewia, czyli kamper i bus, wyruszyła z Tczewa w trasę po Polsce, żeby promować nasz region. W wyprawie bierze udział siedmioosobowa ekipa Lokalnej Organizacji Turystycznej Kociewie.

LOT Kociewie organizował w minionych latach podobne promocyjne akcje. W tym roku w wyprawa kociewskim kamperem zaopatrzonym w różnego rodzaju promocyjne wydawnictwa, prezenty wyruszyła już na początku lipca. O objazdowym pomyśle na promocję naszego regionu mówi dyrektor biura LOT Kociewie w Tczewie Piotr Kończewski.


Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE będzie promować nasz region w Toruniu, Łodzi i na Śląsku – w Chorzowie, Bytomiu.
Akcja nie byłaby możliwa, gdyby nie współpraca z Lokalnymi Grupami Działania z Kociewia. O wsparciu finansowym powiedział nam Marek Modrzejewski z tczewskiej LGD “Wstęga Kociewia”.
Te działania to między innymi wydanie serii publikacji wykorzystywanych w promocji Kociewia, współpraca z blogerami, szkolenia lokalnych przedsiębiorców z branży turystycznej, ponadto wizyta studyjna w Niemczech i właśnie karawana z Kociewia.