Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

Koncerty i morsowanie atrakcjami finału WOŚP
Nasz Tczew

Koncerty i morsowanie atrakcjami finału WOŚP

Już 28 stycznia w całej Polsce odbędzie się trzydziesty drugi finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dyrekcja Centrum Kultury i Sztuki wraz wolontariuszami ujawniła, na jakie atrakcje mogą liczyć mieszkańcy. Okazuje się, że w Tczewie finał WOŚP potrwa nie jeden, a dwa dni.

Za niecałe dwa tygodnie w Tczewie WOŚP zagra po raz trzydziesty pierwszy. Podobnie jak w ubiegłym roku na terenie miasta będą działały trzy sztaby. Maciej Szulce ze sztabu z Ekonomika przedstawi program w przyszłym tygodniu, z kolei w poniedziałek poznaliśmy szczegóły na temat sztabu Fabryki Sztuk, któremu przewodzi Sławomir Kussowski.

Sztab Sławomira Kussowskiego przy współpracy z Centrum Kultury i Sztuki ponownie zorganizuje koncerty. W tym roku muzyka zabrzmi nie podczas jednego dnia, a dwóch. Sztab nie zapomniał o licytacjach w internecie oraz o nietypowych atrakcjach czekających na gości CKiS.

Nietypową atrakcją będzie również możliwość wylicytowania wspólnego zwiedzania miejskiego schronu wraz z prezydentem Tczewa. Więcej na ten temat powiemy w kolejnych wydaniach programu. Szef sztabu informuje, ile środków w ciągu dekady Szpitale Tczewskie otrzymały od WOŚP. Dodajmy, że w Tczewie tradycyjnie będzie również kwestować trzeci sztab złożony z harcerzy.