Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

modernizacja basenu
Nasz Tczew

Przygotowania do modernizacji tczewskiego basenu

Rozstrzygnięto przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej kompleksowego remontu tczewskiego basenu. Projekt za ponad 350 tysięcy wykona firma z Poznania. Na przebudowę całego obiektu miasto otrzymało dofinansowanie w ramach Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych w wysokości piętnastu milionów złotych.

Do przetargu na opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania „Aktywny Tczew – przebudowa i modernizacja obiektu sportowo-basenowego przy ul. Wojska Polskiego w Tczewie” wpłynęły 3 oferty . Urząd Miejski wybrał najkorzystniejszą z nich, czyli firmy z Poznania, która wykona zadanie projektowe za 354 tys. zł. Umowa ma zostać podpisana w najbliższych dniach. Czas wykonania projektu zadania to 161 dni.

Przypomnijmy, że na przebudowę całego obiektu miasto otrzymało dofinansowanie w ramach Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych Polski Ład w wysokości piętnastu milionów złotych. Prezesa Tczewskiego Centrum Sportu i Rekreacji Piotra Wojciechowskiego zapytaliśmy jaki moze byc zakres modernizacji, który będzie określony w projekcie.