Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

Twoje nowe Ja!
Kultura Nasz Tczew

„Twoje nowe ja” czeka na Ciebie!

1 lutego rusza casting do naszej nowej audycji „Twoje nowe Ja”! To lifestyle’owy program, w którym telewidzowie śledzić będą zmianę, jaką przejdzie Uczestniczka w kilku odcinkach. Zaplanowaliśmy konsultacje i porady stylistki, wizażystki, fryzjerki, kosmetyczki, psychoterapeutki i fotografki – wspaniałych współpracowniczek – specjalistek na najwyższym poziomie! Razem chcemy się Tobą zaopiekować, byś poczuła się pewną siebie kobietą, która wie, czego chce od życia.

Kto może się zgłosić?

Audycja dedykowana jest kobietom i będzie tworzona przez kobiety, którym pomagać będzie męski dział operatorski. Panowie czule zaopiekują się kamerami, a panie – Uczestniczką!

Zgłoś się, jeśli:

– jesteś kobietą,
– masz minimum 18 lat (nie ma górnej granicy wieku!),
– mieszkasz w Tczewie,
– dojrzałaś do zmiany.

Jak mogę się zgłosić?

Aby wziąć udział w audycji „Twoje nowe Ja” wystarczy przesłać na adres email: casting@tetka.pl zgłoszenie, a w nim podać:
– imię, nazwisko, wiek, numer telefonu i miejscowość zamieszkania,
– informacje dotyczące charakteru pracy zawodowej oraz zainteresowań,
– odpowiedź na pytanie: Dlaczego chcę wziąć udział w audycji „Twoje nowe Ja”?,
– dwa aktualne zdjęcia przedstawiające tylko siebie – jedno sylwetkę w codziennym stroju, drugie – twarz bez makijażu lub w makijażu dziennym.

Wybrane osoby zaprosimy na casting do naszego studia i zdecydujemy, która z pań będzie gwiazdą pierwszej serii!

Do kiedy mogę się zgłosić?

Uwaga, masz mało czasu na decyzję – zgłoszenia do audycji przyjmujemy tylko od 1 do 14 lutego 2024 roku. Tak, masz naprawdę mało czasu na decyzję! Czas kończy się w Walentynki <3

Kto się Tobą zaopiekuje?

Czas przedstawić naszą znakomitą ekipę, która zaopiekuje się Tobą:

Co Cię czeka?

Na razie zdradzimy tylko tyle, że nasze kamery będą Cię obserwować podczas spotkań ze specjalistkami, podzielisz się z Widzami swoimi emocjami, a na koniec czeka Cię wielka niespodzianka! Przy okazji poznasz kulisy pracy w telewizji oraz w pracowniach naszych współpracowniczek. Postaramy się Cię zainspirować!

Masz wątpliwości? Nie obawiaj się, zaryzykuj, zgłoś się na casting i odważnie zapytaj o wszelkie szczegóły – na pewno rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Ale najpierw przeczytaj Regulamin castingu.

Przeżyj z nami niezapomnianą przygodę, może to będzie początek Twojej wielkiej zmiany w życiu? Nie zwlekaj! Zgłoś swój udział – Twoje nowe Ja czeka na Ciebie!