Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

Wyszkoni i Szczygieł gwiazdami festynu
Nasz Tczew

Wyszkoni i Szczygieł gwiazdami festynu

Po pandemicznej przerwie na bulwar powrócił Festyn Samorządowo-Komunalny i to z pompą. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, a Ania Wyszkoni i Michał Szczygieł zapewnili dobrą, koncertową zabawę dorosłym i młodzieży.

Tegoroczny Festyn Samorządowo-Komunalny został zorganizowany przez Caritas Diecezji Pelplińskiej oraz prezydenta Tczewa wraz z jednostkami i spółkami komunalnymi. Najwięcej atrakcji czekało na najmłodszych: były dmuchańce, pokaz warsztatów artystycznych, animacje ruchowe i taneczne, czy przejażdżka monster truckiem. Nie zabrakło darmowego popcornu, waty cukrowej, kawy i herbaty. Pogoda dopisała, przez co na bulwarze pojawiły się tłumy.

Na festynie nie zabrakło muzyki. Popołudniu mieszkańcy usłyszeli Magdalenę Wasylik, która zaśpiewała najbardziej znane utwory z filmów animowanych Walta Disneya. Po niej na scenę wkroczył raper Liber. Pod wieczór zaśpiewała wokalistka z Ukrainy Daria Hrynko. Po niej scenę przejął młody wokalista Michał Szczygieł. Gwiazdą wieczoru była Ania Wyszkoni – dziś solistka, a dawniej wokalistka zespołu Łzy.

Wkrótce na antenie Telewizji Tetka pokażemy dłuższą relację z Festynu Samorządowo-Komunalnego oraz dłuższe wywiady z gwiazdami.