Tv Tetka Tczew

Tetka Tczew – Twoja lokalna telewizja!

Bronk TCSiR
Nasz Tczew

Nowy prezes Tczewskiego Centrum Sportu i Rekreacji

Zakończył się konkurs na prezesa powołanej we wrześniu tego roku spółki Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji. Rada Nadzorcza spółki z o.o. spośród ośmiu kandydatów wybrała Tomasza Bronka.

Tomasz Bronk obecnie jest dyrektorem Centrum Usług Wspólnych Gminy Miejskiej Tczew. Zarządza tę jednostką od 2017 (dwa tysiące siedemnastego) roku, jest również zastępcą przewodniczącego Rady Nadzorczej Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Tczewie. Bronk z wykształcenia jest prawnikiem, jest wpisany na listę radców prawnych, ukończył także podyplomowe studia na kilku kierunkach menadżerskich w dziedzinach zarządzania projektami i finansami. W październiku tego roku Bronk bez powodzenia kandydował na przewodniczącego powiatowej struktury Platformy Obywatelskiej.

Powołana niedawno spółka TCSiR będzie zarządzała tczewskimi obiektami sportowymi, a jej prezes będzie miał za zadanie przeprowadzić inwestycję, polegającą na wybudowaniu kompleksu rekreacyjno-sportowego z elementami aquaparku w miejscu obecnej pływalni przy ulicy Wojska Polskiego.